Browse by School
Member Login
FAQ's
Scoreboards
Webcasts
Tournaments
THSCA
Boy's Basketball
Football
Girl's Basketball
Volleyball
Select:
Teams
Districts
Class
Regions
D
Season
2010
3A - District 21
Date Printed: 8/8/2024 9:25:38 AM
THSCA Football
Quick Links
THSCA
Class 3A
District Page
Standings
Schedule
Team Leaders
Individual Leaders
2010
3A - District 21 Schedule
Printer Friendly
* denotes a
District
game
All Times Local
Home
Visitor
Time/Score
No games were found for this
District
.
Friday August 27, 2010
Splendora
Hamshire-Fannett
7:30 PM
Nederland
Orange West Orange-Stark
7:30 PM
Winnie East Chambers
Orangefield
7:30 PM
Bridge City
Shepherd
7:30 PM
Houston Waltrip
Silsbee
7:30 PM
Huffman Hargrave
Sour Lake Hardin Jefferson
7:30 PM
Friday September 03, 2010
Friendswood
Orange West Orange-Stark
7:00 PM
Hamshire-Fannett
Anahuac
7:30 PM
Orangefield
Buna
7:30 PM
Silsbee
Cleveland
7:30 PM
Sour Lake Hardin Jefferson
Splendora
7:30 PM
Bridge City
Vidor
7:30 PM
Friday September 10, 2010
Silsbee
Lumberton
7:30 PM
Anahuac
Sour Lake Hardin Jefferson
7:30 PM
Buna
Hamshire-Fannett
7:30 PM
Woodville
Orangefield
7:30 PM
Friday September 17, 2010
Newton
Silsbee
7:30 PM
Orangefield
Coldspring-Oakhurst
7:30 PM
Hamshire-Fannett
Huffman Hargrave
7:30 PM
Orange West Orange-Stark
Jasper
7:30 PM
Sour Lake Hardin Jefferson
Winnie East Chambers
7:30 PM
Kirbyville
Bridge City
7:30 PM
Friday September 24, 2010
Silsbee
Jasper
7:30 PM
Bridge City
Stafford
7:30 PM
Diboll
Sour Lake Hardin Jefferson
7:30 PM
Saturday September 25, 2010
Giddings
Orange West Orange-Stark
0-0
Friday October 01, 2010
Orange West Orange-Stark
Kirbyville
7:30 PM
Jasper
Orangefield
7:30 PM
Friday October 08, 2010
Hamshire-Fannett
Orange West Orange-Stark
7:30 PM
Sour Lake Hardin Jefferson
Bridge City
7:30 PM
Orangefield
Silsbee
7:30 PM
Friday October 15, 2010
Hamshire-Fannett
Sour Lake Hardin Jefferson
7:30 PM
Silsbee
Bridge City
7:30 PM
Orange West Orange-Stark
Orangefield
7:30 PM
Friday October 22, 2010
Sour Lake Hardin Jefferson
Silsbee
7:30 PM
Bridge City
Orange West Orange-Stark
7:30 PM
Orangefield
Hamshire-Fannett
7:30 PM
Friday October 29, 2010
Hamshire-Fannett
Bridge City
7:30 PM
Orange West Orange-Stark
Silsbee
7:30 PM
Orangefield
Sour Lake Hardin Jefferson
7:30 PM
Friday November 05, 2010
Bridge City
Orangefield
7:30 PM
Sour Lake Hardin Jefferson
Orange West Orange-Stark
7:30 PM
Silsbee
Hamshire-Fannett
7:30 PM
Thursday November 11, 2010
Huffman Hargrave
Silsbee
7:30 PM
Friday November 12, 2010
Liberty
Orange West Orange-Stark
7:30 PM
Bridge City
Coldspring-Oakhurst
7:30 PM
Friday November 19, 2010
Pattison Royal
Orange West Orange-Stark
7:30 PM
Stats by DakStats Copyright © Daktronics, Inc.
For IE users:
To see background colors: Tools -> Internet Options -> Advanced -> Check "print background colors and images".
PLEASE SUPPORT OUR SPONSORS
Our site uses cookies. By continuing to use our site, you are consenting to cookie usage. Our
Privacy Notice
provides information about our cookie use as well as how to disable them.
OK